Visas kategorijas
EN
[pics:title]

UHPC-Zhuoou grupa


PASŪTĪJUMU
Apraksts

UHPC-001

UHPC-002

UHPC-006

UHPC-009

UHPC-011

UHPC-018

UHPC-022

UHPC-021

UHPC-030

UHPC-029

UHPC-031

UHPC-035

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, noklikšķiniet Download!

UHPC inovācijas:

UHPC ir cementa bāzes materiāls ar īpaši augstu izturību, augstu stingrību un zemu porainību. Tā pamatformulācija ir samazināt iekšējos defektus (porainību un mikroplaisas), palielinot komponentu smalkumu un aktivitāti, un neizmantojot rupjus pildvielas, tādējādi panākot īpaši augstu izturību un augstu izturību.

1. Īpaši augsta izturība

Īpašā UHPC formula nodrošina regulāru molekulu izkārtojumu ar ārkārtīgi zemu iespiešanos un augstu izturību pat tādos apstākļos kā sasalšana un atkausēšana, jūras vilnis, alumīnija sulfāts, vāja skābe vai karbonizācija utt.

2. Īpaši augstas mehāniskās īpašības

UHPC ir augsta izturība un laba triecienizturība, un to var izmantot aizsargkonstrukcijām aizsardzības projektos, kā arī īpašām konstrukcijām, kurām nepieciešama augsta nestspēja.

3. Īpaši augsta darba veiktspēja

UHPC var izturēt ārējos spēkus, piemēram, berzi, uguni, spridzināšanu, sasalšanu un atkausēšanu, krusu vai citus dabiskus bojājumus. Tas ir arī ļoti efektīvs hidroizolācijas un siltumizolācijas jomā.

4. Dekoratīvie efekti

UHPC var īstenot dizaineru sapņus, piešķirot arhitektūrai bagātīgāku formu, krāsu un faktūru. Ar augstu virsmas apdari UHPC var novērst kaitīgu vielu invāziju, un tam ir lieliska pašattīrīšanās veiktspēja.

5. Vides ilgtspēja

UHPC struktūra palīdz ilgtspējīgai vides attīstībai, samazinot būvniecības, liešanas, darbaspēka un uzturēšanas izmaksas, uzlabojot būvlaukumu drošību, kā arī palielinot būvniecības ātrumu un ēku dzīves ciklu.

Tehniskais līmenis un specifikācijas:

UHPC ir lieliskas mehāniskās, drenāžas un pašatveseļošanās īpašības, un to ir viegli uzturēt un arhitektoniski ietekmēt. Tā veiktspēja ir ievērojami labāka nekā parastajam betonam, augstas veiktspējas betonam un GRC. Tā lieliskās mehāniskās īpašības nodrošina mazāku materiālu patēriņu un lielāku kravnesību nekā parastajam cementam, kā rezultātā komponents ir vieglāks un plānāks. Pašsvara samazināšana ne tikai ietaupa materiālu un palielina ražošanas efektivitāti, bet arī palīdz dizaineriem un celtniekiem paplašināt savu iztēli un radošumu.

Klientu jautājumi un atbildes
    Neatbilda neviens jautājums!
PASŪTĪJUMU
MĒS VIENMĒR ESAM JŪSU RĪCĪBĀ!
Lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai sazinātos ar mums